Apartament 1+1 ne shitje - Porcelan
August 16, 2024 9:07 pm
Porcelan
95250
Siperfaqja:
71
Tipologjia:

✅ Apartament 1+1
📍 Porcelan
🏡 Bosh
🚪 kati 3
📏 Sip. 70.55m2
💰 1350€/m2
💰 Total 95,250€

Shitet Apartament 1+1, residenca me e re ne zonen e Porcelanit.
- Apartamenti ka nje siperfaqe banimi prej 62,.05m2, siperfaqe te perbashketa 8.5m2, ne total siperfaqa e ketij apartamenti eshte 70.55m2.
- ⁠Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, dhe i 4 ndertim, kat jo i fundit.
- ⁠Perbehet nga nje dhome gjumi, dhome ndenje e kuzhine sebashku dhe nje tualet.
- ⁠Pallati do te pajiset me ashensor
- ⁠Apartamenti dispon vetem kontrate porosie dhe shitja e tij mubd te behet me kalim te drejtash
- ⁠Ndertimi perfundin ne fillim te vitit 2025.
- ⁠Cmimi per m2 eshte 1350 Euro. Ne total 95.250 Euro

Na kontaktoni per me teper informacion…

Numri i Kontaktit ; 0696734461

⚜️ VR111

Shtepia nga brenda

I PAmobiluar

Map